“Батько рівненського телебачення” Федір Наконечний презентував книгу в МЕГУ

В Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем'янчука, перший директор Рівненського облтелерадіоцентру Федір Наконечний, презентував свою книгу «Телерадіопростір Рівненщини. Від витоків до сьогодення»


Ця книга є незамінною для студентів факультетів журналістики, оскільки читаючи її можна простежити яких технічних і творчих висот досягнули місцеві телерадіокомпанії за останні роки. Окрім того, матеріали написані безпосередніми учасниками подій, вони правдиві, переказані в деталях, з цікавими подробицями. Це своєрідний літопис становлення радіотелевізійної галузі в нашому регіоні.

Для створення цієї книги Федору Йосиповичу довелось докласти чимало зусиль, саме йому вдалось зоорганізувати навколо написання ідеї нової книги усіх причетних до цього процесу керівників регіональних теле та радіокомпаній, аби кожен з них поділився своїми спогадами про зародження та розвиток нових підприємств на Рівненщині. Це вже не перша його книга про телерадіоорганізацій Рівненщини. У 2003-му році світ вже бачив його видання під назвою «Телевізійними стежками».

Поки коментарів нема

Залишіть коментар