Хочете здоровий зір? Вирішили підібрати собі хороші окуляри та не знаєте куди звернутись? Шукаєте кваліфікованих спеціалістів?

 

Тоді Вам до центру зору «AstraVisus». Саме тут Вам допоможуть підібрати якісну оптику, провівши ретельну діагностику очей. Адже центр обладнано найсучаснішими приладами діагностики та лікування.

liky-dlja-znyzhennja-ochnogo-tysku-2

Лікарі центру зору «AstraVisus» першими оволоділи методикою виявлення на ранніх стадіях глаукоми, патології здорового нерва та сітківки ока.

Також у центрі зору «AstraVisus» можна підібрати гарну оправу, лінзи, як кольорові так і контактні для Вас та Вашої малечі.

Діагностика оченят вашої малечі ми зможемо провести, буквально, з кількамісячного віку. Наші офтальмологи підберуть для діток індивідуальне комплексне лікування. Та намагатимуться виправити найскладніші патології зору.

1377682701_001

Та й це ще не все, у спекотну літню пору, тоді у більшості з нас постає питання, мружитись, але намагатись споглядати сонечку, чи купити хороші окуляри, які б дали можливість безперешкодно радіти світлу дня.

У центрі зору «AstraVisus» можна підібрати сонцезахисні окуляри, які б стали не лише модним аксесуаром, який би личив до будь-якого стилю, але й, перш за все,  захищали ваші прекрасні очі від ультрафіолету.

Працівники центру зору «AstraVisus» постараються проявити до Вас максимальну увагу та турботу. Наші спеціалісти проявлять індивідуальний підхід до кожного та забезпечать постійний медичний супровід, адже це основна концепція центру.

Ми чекаємо Вас! У центрі зору Рівного.

ГРАФІК РОБОТИ:
Пн - Пт 10:00 до 19:00
Сб - Нд 11:00 до 15:00
ТЕЛЕФОНУЙТЕ ДЛЯ ЗАПИСУ АБО КОНСУЛЬТАЦІЇ
(067) 672 99 44
(066) 350 99 44
(0362) 680 000

 

*ПРИ ПРЕД'ЯВЛЕННІ ДАНОЇ СТАТТІ АБО СКРІНШОТУ З НЕЇ, КОНСУЛЬТАНТУ "ASTRA VISUS" ГАРАНТОВАНО ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 10%  НА ВСІ СОНЦЕЗАХИСНІ ОКУЛЯРИ, ТА НА ОБСТЕЖЕННЯ ДІТЕЙ !!!

акція діє до 31.08.2017

1 Response

  1. Заглянуть))

Залишіть коментар