Коли ж буде у Рівного історико-архітектурний опорний план?

https://goo.gl/KI8mjF

25 липня у Рівному знову обговорювали питання щодо виготовлення опорного  історико-архітектурного плану міста.

На зустріч зібралися громадські активісти, представники міської влади та фахівці архітектурної галузі.

Більше року тому Рівненська міська рада замовила у львівської фірми розробку опорного історико-архітектурного плану міста. На яку вже втратила 450 тисяч гривень.  29 травня виконавці робіт презентували свої перші напрацювання. Решту мали б показати загалу вже у вересні.

Та нині мало б відбутися підписання ще однієї угоди з «Укразахідреставрацією» після чого місто мало б отримати історико-архітектурний план. Утім,  львівська фірма не може надати замовнику електронний варіант плану із системою координат, відтак укладання договору з цими виконавцями робіт під питанням.

«Місто хоче мати історико-архітектурний план, який би був складовою частиною генерального плану міста Рівного і який би можна було використовувати для створення містобудівного кадастру. Місто хоче придбати сучасний історико-архітектурний опорний план, який має багатофункціональні можливості і є зручним для використання. Ми хочемо Мерседес, а нам пропонують Жигуля з механічною коробкою передач», - зауважив заступник міського голови Рівного Віталій Герман.

Поки коментарів нема

Залишіть коментар