Щорічний благодійний новорічно-різдвяний ярмарок «Врятуємо життя разом» проходитиме у Рівному

Новорічно-різдвяний благодійний ярмарок «Врятуємо життя разом» четвертий рік поспіль буде проходити у Рівному. Реалізується ця ідея завдяки учням-старшокласникам рівненських загальноосвітніх закладів. Головним завданням такого заходу є збір коштів на лікування хворих діток з різних шкіл міста. Цього року допомоги потребують : Тарасюк Іванна – ЗОШ № 4, Григорчук Марта – ЗОШ № 25 та Старко Владислав - ЗОШ № 6.


Школярі, представники підліткових клубів, готують різні смаколики, власноруч виготовляють різноманітні новорічні прикраси і пропонують рівнянам все це придбати. Кошти, виручені з ярмарку школярі передадуть батькам дітей, що потребують допомоги.

Эпизод 01.00_03_22_21.неподвижное изображение005
Цьогоріч ініціатори ярмарку мали можливість пропонувати свої ідеї щодо покращення організації заходу представникам міської ради. Ідей було дуже багато, але було обрано три:
Аби разом з дітьми робити та продавати власноруч зроблені речі могли міський голова та місцеві депутати;
Музичний супровід на майдані Незалежності, задля привернення уваги та створення святкового настрою;
Безкоштовний гарячий чай.
На цьогорічному ярмарку буде втілено дві з пропозицій. Але заступник міського голови Галина Кульчинська запевнила, що вже у наступному році на Великодньому ярмарку будуть виконанні усі три побажання.
Навчальні заклади міста по різному готуються до цієї події: хтось випікає різні смаколики, хтось робить новорічні прикраси, а дехто збирає м’які іграшки як ось учні НВК № 12. За словами учениці НВК № 12 Олександри Труш, вони не будуть робити акцент на випічці, а взяли курс на м’які іграшки. «Цього року ми беремо курс на м’які іграшки, тому що ми побачили, що добре продається». Після завершення ярмарку та підрахунку коштів школярі самі визначать яку суму, якій дитині буде передано.
Приходьте на благодійний новорічно-різдвяний ярмарок «Врятуємо життя разом» 15 грудня 2017 року з 12:00 до 15:00 майдан Незалежності. Допоможемо дітям разом!

Поки коментарів нема

Залишіть коментар