У Рівному відзначили День української армії

День української армії - професійне свято військових Збройних Сил України, мужніх захисників, які є бойовою потужністю нашої країни. Щорічно цей день в Україні відзначається 6 грудня. Сьогодні в Рівненському міському будинку культури відбувся урочистий захід присвячений 26-й річниці створення Збройних Сил України.

Эпизод 01.00_01_06_00.неподвижное изображение003

У залі були присутні офіцери, солдати, ветерани АТО, волонтери та представники місцевої влади, які прийшли аби привітати і подякувати військовослужбовцям за їхню щоденну, небезпечну але вкрай необхідну роботу, завдяки якій українська держава продовжує бути самостійною та незалежною. Військові були нагороджені нагрудними знаками та подяками.

Эпизод 01.00_00_36_00.неподвижное изображение002
Також привітати військовослужбовців прийшли: мер міста Володимир Хомко, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук. Вони привітали та нагородила військовослужбовців від своїх адміністрацій.

Володимира Хомко наголосив, що українська армія за декілька років відродилась з руїни: «Наша держава переживає не простий час, є маса проблем, політичних, економічних, але унікальним є те, як на наших очах, як «фенікс з попелу» з руїни відродилася українська армія, стала потужною, озброєною і протистоїть одній із найсильніших армій світу».
Після завершення офіційної частини заходу на сцену вийшли мистецькі колективи міста, і свої м концертом привітали та подякували військовим за їхню роботу.
6 грудня - День Збройних сил України не є неробочим днем. Незважаючи на це, в свято проходять різні урочисті заходи з вшануванням мужності і героїзму наших військових. За традицією, службовців ЗСУ щорічно вітає Президент. Також, 6 грудня покладають квіти до могили Невідомого солдата, проходить божественна літургія.

Поки коментарів нема

Залишіть коментар