В МЕГУ ліпили вареники на передову

Напередодні Дня Збройних Сил України, який в нашій державі традиційно відзначається 6 грудня, студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С.Дем’янчука разом з волонтерами та викладачами вишу ліпили вареники з картоплею, для того аби вже 3 грудня передати їх нашим бійцям на передову.


Студенти сьогодні від самого ранку допомагали: спочатку готували начинку з картоплі, замішували тісто і безпосередньо ліпили вареники. До акції могли долучитися усі бажаючі студенти і викладачі. На імпровізовану кухню в яку на один день перетворилася студентська їдальня університету прийшло чимало бажаючих допомогти. Роботи було багато, отож без роботи не залишився ніхто. Частина студентів ліпила, а інші, які не дуже вправно справлялись з тістом допомагали на кухні варити вже готові вироби.
На приготування начинки та тіста витратили 40 кілограмів картоплі, 25 кілограмів муки і з цієї кількості муки отримали 40 кг тіста.

Эпизод 01.00_06_56_00.неподвижное изображение002
На думку самих студентів, подібна благодійна акція - дуже хороша ідея, адже для нас, виділити сьогодні декілька годин для допомоги нічого не вартує, а бійцям на Сході буде приємно, і в такий спосіб вони будуть відчувати нашу підтримку.

Волонтерка Людмила Янчарук говорить, що такі заходи будуть проводитися і надалі «це тільки початок а далі буде більше, Анатолій Степанович підтримав нашу ідею і озвучив її, що можна на базі університету зробити невеликий волонтерський центр».

Благодійна акція проводилася з ініціативи волонтерів, за підтримки ректора Анатолія Дем’янчука та проректора з виховної роботи Наталії Терновик.
Таку акцію серед студентів волонтери проводять не вперше, раніше схожа проводилась у Рівненському коледжі економіки та бізнесу.

Поки коментарів нема

Залишіть коментар