Яскраво та гучно відсвяткували День студента в МЕГУ

Із року в рік студентська молодь дивує всіх все більше і більше і не лише своїми витівками під час навчання, а і своїми талантами. Напередодні самого свята, яке традиційно святкується 17 листопада уся університетська родина зібралась разом аби відзначити День студента.

Звичайно що цього свята найбільше чекали першокурсники, адже вони сьогодні були в центрі уваги. Цей концерт є своєрідною посвятою у студенти, з цього часу в них розпочався новий період у житті і впродовж наступних декількох років їхнім професійним святом буде День студента. Саме вони підготували для всіх таку яскраву, динамічну та цікаву концертну програму. Під час виступу продемонстрували усі свої таланти. На сцені студенти показали себе у різних амплуа, вони співали, танцювали, жартували і навіть показували короткі театральні постановки, і цим самим змогли довести що в університеті не лише надають якісну освіту, а й допомагають розвивати молоді свої творчі здібності та таланти.
Щороку студентська лава МЕГУ поповнюється новими студентами не схожими один на одного. Усі вони молоді, веселі та креативні хлопці та дівчата сповнені силами та енергією, які приносять із собою нові ідеї і вносять в життя університету свої «родзинки», які і вирізняють студентів МЕГУ з поміж усього іншого студентства. Вони наче ковток «свіжого повітря».
На концерті були присутні викладачі та студенти старших курсів, які прийшли підтримати першокурсників та згадати себе, як декілька років тому так само стояли на сцені та хвилювалися.

Поки коментарів нема

Залишіть коментар