Запрошуємо Європу у Рівне. Максименко про музей-меморіал історії міста

https://goo.gl/KI8mjF

4 квітня в Міському будинку культури пройшла презентація музей-меморіалу у Рівному. Учасники начальник управління культури та туризму міста Тарас Максименко, архітектор Валентин Дем’янов ознайомили присутніх з розробленим проектом музею та розповіли про можливі шляхи  його реалізації. Ідея та сам проект побудови музею-меморіалу напряму пов’язані з програмою транскордонного співробітництва «Польща-Україна-Білорусь» 2014- 2020.

Нагадаємо по цій програмі Євросоюз, на конкурсній основі, готовий інвестувати спільні проекти Польщі та України, і де кожна з країн представляє свій проект у певній галузі, але у функціональній ув’язці з сусідом (наприклад, об’єкти культури та освіти, які є у двох сторін).

У зв’язці з Любліном місто Рівне подало два проекти в категорію «Спадщина»:

1.поєднавши нещодавно віднайдені руїни палацу Любомирських та мури старовинного костьолу Святого Міхала;

  1. кладовище Грабник та єврейське кладовище Любліна Варшавської єврейської громади;

Основна мета - це промоція історико-культурної спадщини Рівного та Любліна для покращення туристичної привабливості за допомогою збереження і відновлення пам’яток та розробка спільної  PR-кампанії, яка дасть змогу дізнатися про власну та спільну історію та культуру якомога ширшому загалу населення на транскордонному просторі.

Рівне. Створення Музею історії Рівного, на місці стародавніх фундаментів допоможе зберегти археологічні знахідки та відкрити їх для огляду якнайширшому загалу  мешканців та туристів.

Люблін. Роботи по відновленню Площі ро Farze нададуть нове дихання для використання площі для ще більшої кількості культурно-мистецьких заходів.

Рівне і Люблін. Мешканці міст отримають історико-археологічні об’єкти, цінність яких буде істотно підвищена з допомогою традиційних та сучасних мультимедійних засобів. Спільні конференції та навчання для екскурсоводів дозволять виробити сучасні способи презентації культурної спадщини, що стане базою проведення міських ігор для всіх зацікавлених. Мультимедійні вистави, видані книги, фотовиставки та промо-ролики, розраховані на велику кількість глядачів та «оживлять» минуле. Спільна промокампанія буде діяти протягом періоду реалізації проекту, з її допомогою буде поширюватися інформація не лише про здобутки проекту, але й про програму в цілому з метою обізнаності серед всіх груп населення.

Поки коментарів нема

Залишіть коментар